نتایج جستجو برای عبارت :

دانستنی ها درباره مخترع لایت کوین

سلام من یک سازنده هستم.سوال این است که سازنده یعنی چه. سازنده از نظرمن یک سازنده مخترع خیلی خوبی است که من هم یکی از آن مخترع ها هستم . من یک ماشین کاغذی ساختم  مسخره است چون حرف الکی زدم آخه گفتم مخترع به هر حال من می خواهم در آینده بشم مخترع .
نقد مستند مخترع آهنی ساخته محمدجواد رییسی؛
مستند مخترع آهنی به کارگردانی محمدجواد رییسی روایت سه مخترع و مبتکر ایرانی است که سعی دارند تولیدات خود را در کشور صنعتی کنند.یکی از نقاط روشن مستندسازی ایران در سال‌های اخیر حرکت همسوی مستندسازان ایرانی با مسائل روز کشور بوده است؛ به طوری که معمولا با فاصله معقولی از وقوع یک حادثه یا ترند شدن یکی از موضوعات مهم ملی، یک یا چند مستند نیز درباره آن‌ها تولید می‌شوند. «مخترع آهنی» نیز یکی از همین مس
#مخترع پودر گیاهی سوپر فود #ان_بی_اس کیست ؟
دکتر #عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای #سوپر_فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
#پژوهشگر ، #مخترع و #تولید کننده : جناب آقای د

‍ مجمع خیرین فرهنگ فاطمی (شورای تعالی خانواده) با همکاری مرکز سیمرغ طلایی برگزار می نماید : 
مامان هایی که دوست دارن بچه هاشون در آینده مخترع بشن و فرد خلاقی برای خودشون و جامعه شون باشن، حتما تو این دوره ثبت نامشون کنن
*مخترع کوچک*
در این دوره 8 جلسه ای، در محیطی شاد و جذاب به بچه ها آموزش میدیم:نگاهش رو متفاوت کنهجذاب تر ببینهتکنیک های خلاقانه رو یاد بگیرهایده پردازی کنهابداع داشته باشهمهارت های چند کاربردی رو یاد بگیرهبسازه، خراب کنه
و
دکتر #عارف_خلخالی متولد 1350 در #مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.
مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر  عارف خلخالی

سوپرفود ان بی اس SuperFood-NBS
۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴ سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره
با ما  تضمینی مخترع شوید (ایده پردازی تا ثبت اختراع)
روش‌های ایده‌پردازی عملی و ثبت اختراع و فروش ایده و اختراع
آموزش خصوصی و تضمینی - روش‌های یافتن ایده ها
-روش های مخترع شدن
-آموزش صفر تا صد مخترع شدن- تبدیل ایده به یک محصول صنعتی- روش‌های تامین مالی ایده‌های صنعتی- روش‌های خلاقانه در تامین نیازهای یک ایده- تشخیص ایده‌های نامناسب- مدیریت زمانی در اجرای روش‌های ایده تا عمل

نور به قبر مخترع کولر بباره...
 که اگه اون نبود و اگه به ما ایرانی ها بود میگفتیم آقا معیشت الهیه
خدا با گرما داره مارو امتحان میکنه
میگفتیم فصل مبارک تابستون اومد تا به یاد مردم مظلوم افریقا گرما بخوریم..
یه دعایی هم میساختیم و میگفتیم اینو روزی ٧٢ بار با نیت قربه الله بخونید تا
 خنک شید..
هر کس هم خنک نمیشد میگفتیم با خلوص نیت نخوندی
هر روز هزار بار داستان اون مؤمنینی رو برا هم تعریف میکردیم که از بس ایمانشون قویه خونشون مثل برف سرده.
آقای واتسون موسس شرکت IBM  میگه: راه رسیدن به موفقیت، چند برابر کردن میزان شکست هایمان است! 
ادیسون مخترع لامپ و 1092 اختراع دیگر میگوید : من یاد گرفتم که لامپ از این 1000 تا روشی که من امتحان کردم روشن نمیشود، حتما یک روش دیگه ای داره! 

حیدرجان ،جان جانان (موسس هیچ شرکتی، مخترع هیچ دستگاهی، خالق هیچ اثری...) نظر مخالفی با اینها دارد !!! او میگوید:
 راه رسیدن به موفقیت این است که فقط یکبار، نهایتا چند بار که تلاش کردم بایییییدددددد نتیجه بدهد! اگر نده
آلفرد برنهارد نوبل شیمی دان،مهندس، مبتکر و اسلحه‌ساز سوئدی است که به عنوان مخترع دینامیت شناخته می‌شود. او از سال ۱۸۹۴ تا روز مرگش صاحب اسلحه‌سازی بوفورس بود و در تغییر آن از یک کارخانه ذوب آهن به یک توپخانه‌سازی مدرن و یک کارخانه تولید مواد شیمیایی نقشی اساسی وی در آخرین وصیت‌نامه خود سرمایه حیرت انگیزش را برای تأمین هزینه‌های جایزه نوبل اختصاص داد. عنصر شیمیای نوبلیم به احترام او نام‌گذاری شده‌است.اما سوال اینجاست چه چیز متخصص م
همین الان فیلم چپی رو دیدم. دلیل انتخاب این فیلم هم به وجود ربات در اون بر میگرده.
از قضا موضوع بسیار جالبی داشت. نمره این فیلم سینمایی محصول 2015، در IMDB برابر با 6.8 هستش. نمره متوسط رو به بالا.
موضوع این فیلم به ربات های هوشمند پلیس در آفریقای جنوبی بر میگرده که نظم رو بر قرار کردند. در این بین بر اثر جریاناتی، مخترع این ربات ها یک هوش مصنوعی کامل مشابه انسان رو اختراع و روی یک ربات پلیس اوراق شده تست میکنه.
بر اساس این هوش مصنوعی، ربات میتونه مثل
روش دیگری که برای ثبت اختراع مرسوم است روش اعلامی نام دارد که در این مطلب آنرا بررسی می کنیم .
روش اعلامی :
طبق روش اعلامی ثبت اختراع بصورتی است که مخترع ادعا میکند که چیزی را
اختراع کرده و پس از بررسی و مطمئن شدن از کپی نبودن اختراع آنرا با فرض
صحت داشتن ثبت میکنند.براساس ماده ی ۳۶ قانون ثبت علائم تجاری (برند) و
اختراعات: سند اختراع  به معنی بروز بودن و جدید بودن اختراع و کاربردی
بودن آن و همچنین حقیقی بودن آن سندیت ندارد .
همچنین سند اختراع
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهی وفاتش را بخواند! حتما می دانید که نوبل مخترع دینامیت است. زمانی که برادرشلودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترعدینامیت) مرده است. آلفرد وقتی صبح روزنامه ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد: "آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ آور ترین سلاح بشری مرد!"آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد: آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشن
گفت‎وگو با یک دختر مخترع؛ تلاش و سماجتی که نتیجه داداز آن زمانی که دخترها اجازه درس خواندن نداشتند و کارهای مهم دنیا روی انگشت مردها می‎چرخید، از وقتی واژه‎های دانشمند و مخترع فقط و فقط زیبنده اسم‎های مردانه بود سال‎ها گذشته. حالا دخترها -خیلی‎هایشان- بدون دغدغه جنسیت، دانشمند و مخترع می‎شوند و هیچ کار مهمی را لنگ نمی‎گذارند؛ اگر هم هنوز کسی پیدا شود که دیدن موفقیتشان را خوش نداشته‎باشد، بلدند چطور بی‎بحث و جدل و با نمایش توانمندی‎
اگه حرف مردم هیچ ارزشی نداشت به عنوان پاداش محسنین نمیفرمود:و ترکنا علیه فی الآخرینو اینکه توصیه شده خودتون رو از مواضع تهمت دور کنین یعنی برداشت مردم مهمهنه که بذار بگن تا جونشون دربیادبله اونجا که میدونی بر حقی و مردم بیراه میگن هیچ+ از خودت پرسیدی مردم بخوان پشت سر ما یا بعد مرگ ما از ما یاد کنن چه جوری یاد میکنن؟!با چه صفتی با چه عنوانی با چه خاطره ای؟آلفرد نوبل یه نمونه خوبیه که تا قبل از اینکه دیر بشه نگرش مردم رو به خودش بالکل تغییر داد:
ماهنامه عصر تراکنش / لایت‌کوین ارز رمزنگاری‌شده و نرم‌افزار منبع‌بازی است که از لحاظ مسائل فنی بسیار شبیه به بیت‌کوین است. در واقع ایجاد و انتقال کوین روی این نرم‌افزار از طریق پروتکل رمزنگاری‌شده منبع‌باز انجام می‌شود و تحت نظارت و کنترل هیچ نهاد نظارتی نیست.
ادامه مطلب
تاریخچه اینترنت به تحقیقات دولت فدرال آمریکا در دهه 1960 بازمی گردد که از طریق شبکه‌های کامپیوتر ارتباطات قوی و کم خطا را راه‌اندازی کردند. اینترنت مدرن از اوایل دهه 90 و از ارتباط شبکه های تجاری و کسب و کار به‌وجود آمد.
بیشتر روش‌های قدیمی ارتباط رسانه‌ای مانند تلویزیون، رادیو، نامه، روزنامه و غیره تغییر شکل داشته‌اند و به نامه الکترونیک (ایمیل)، تلویزیون اینترنتی، روزنامه دیجیتال و وب‌سایت‌ها تبدیل شده‌اند. روزنامه، کتاب و سایر موار
برای این که زمین را جای بهتری برای زیستن کنی
لازم نیست مخترع ماشین بخار باشیلازم نیست استاد دانشگاه MIT باشی
لازم نیست ده ها مقاله بدهی با ایمپکت فلان و سایتشن فلان
لازم نیست رییس دانشکده شوی
لازم نیست کارخانه بزنی و پولدار شوی
همین که یک استاد متعهد باشی
همین که یک استاد پر انرژی باشی
همین که کارت را دوست بداری و به آن اهمیت دهی
همین که اسیر کلیشه ها و آداب بیجا نشوی
کافی است تا
زمین دل یک انسان با یادآوری درسهایت بر سر امتحان زندگی جای بهتری
خبر مرگ نوبل آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهی وفاتش را بخواند.زمانی که برادرش لودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترع دینامیت) مرده است.آلفرد وقتی صبح روزنامه‌ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد: آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ‌آورترین سلاح بشری مرد!آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد: آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشناسند؟سریع وصیت نامه‌اش را
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
️⚫میدونستید دوچرخه چطور اختراع شد ؟ در سال 1815 یک فوران آتشفشان باعث شد آسمان بخش اعظمی از اروپا پر از دود شود و تعداد زیادی اسب جان خود را از دست بدهند؛ کارل دریس مخترع آلمانی دلش به حال اسب‌های باقی مانده سوخت و وسیله‌ای اختراع کرد تا به جای اسب‌ها از آن استفاد شود !و اون وسیله چیزی نبود جز ، دوچرخه !
این شخص کمال سرابندی اهل سیستان و بلوچستان است. او ۱۸ دکترا و ۳ پروفوسورا در رشته های ریاضی، رادار و الکترونیک دارد. در جهان هر کس بخواهد در این سه رشته پروفوسورا بگیرد، او باید تایید کند. وی اولین مخترع هواپیمای رادار گریز بدون سرنشین است. کمال سرابندی استاد دانشگاه میشیگان شیکاگو، مشاور ناسا و رییس بزرگترین آزمایشگاه جهان است.

فعالیتی ارزشمند از شورای تعالی خانواده
. مدرس: فاطمه رضایی مخترع و پژوهشگر  دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات سوئیس  دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات رومانیدارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات کره جنوبی
6 گام برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی رازهای جذب ثروت و فراوانیآیا رویاهای کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب های شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
خودکار دوربین دار فضایی چیست؟
خودکار فضایی، نوعی خودکار ساچمه ای هست که در گرانش صفر، زیر آب و با هر زاویه ای استفاده می­شود.
مخترع خودکار دوربین دار فضایی چه کسی است؟
خودکار فضایی توسط پل سی فیشر اختراع شده است.خودکار دوربین دار برای جاسوسی پل سی فیشر در جنگ جهانی دوم در یک کارخانه تولید پروانه هواپیما کار می­کرد، سپس در یک کارخانه تولید خودکار به عنوان یک مخترع فعالیت کرده است. روانویس دوربین دار او برای خود یک شرکت ساخت خودکار افتتاح کر

نابغه بزرگ جهانی و مخترع شناخته شده برق با بیان "نبوغ عبارت از 1 درصد استعداد و 99 درصد اراده می باشد"، دست به یک خودزنی تمام عیار زده است.
برای اینکه متوجه "چرا اینگونه است؟" گردیم، بهتر است به یکی از ماجراهای خواندنی و شنیدنی داستان زندگی "توماس" اشاره نماییم:
آزمایشگاه ادیسون آتش گرفته و پسر ادیسون خوب می دانست که شنیدن این خبر تا چه اندازه می تواند به روح و روان "پدر" ضربه جبران ناپذیر وارد کند.
ادیسون بزرگ دیگر جوان نبود و برای بازسازی و نوس
همان طور که مستحضرید آتئیست ها و زنادقه ی ایرانی اگر نگوئیم تماما ، غالبا هیچ درکی نسبت به شرایط تاریخی ، جغرافیایی و اجتماعی قرون پیشین ندارند. یکی از تلاش های ما برای جبران بیسوادیشان، حرکت در مسیریست که باعث افزایش شعور و ادراک بیشتر آنها بشود، چرا که این بشرهای سواد تلگرامی و کپی پیستی از فقر مطلق در مطالعات تاریخی رنج میبرند !  این مقالات مستخرج سایت های معتبر و مشهور است که برای اولین بار در سطح مجازی پا به عرصه مبارزات میگذارد .....
اد
اسامی کاندیدای شهرستان آمل عزت اله یوسفیانسیدعبدالله حسینیحسن‌ اسماعیلیحمید توکلائیحمید بهشتیقاسم اکبرزاده عمرانرضا حاجی پورسقا هدایتیمهران نعمتیسیدمیلاد جلالی سیدبهرام نورمحمدیحامد سمندری سیداحمدعلی حسینی قاسم روح اله زاده حسین حسن زادهمصطفی نیک زادحجت الله منصوریسیامک سلامت پورسعید بهزادیشیرزادسیدسعید صابری

چهره هایی چون حسین جوادی از اصولگرایان و ولی الله بیشمی از اصلاح طلبان و
علیرضا زارع کلاکی مخترع آملی از چهره های مهم
6 گام برای جذب ثروت و فراوانی در زندگیرازهای جذب ثروت و فراوانیآیا رویاهای کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب های شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
اینگونه نبود که سکوت معادل حرف نزدن باشد، اینگونه نبود که انسان این قضیه را کشف کند که اگر زبانش را نچرخاند، که اگر لب هایش را به هم بفشارد، چیزی به نام سکوت را خلق کرده است. نه!
سکوت بعدها اختراع شد؛ یعنی آن دوران که همه ی زبان ها اختراع شده بودند، همه ی حروف الفبا.
اتفاقا سکوت چیزی بود که برای کمک کردن به حرف زدن اختراع شد.
سکوت را احتمالا یک فرانسوی به نام فرانسیس اختراع کرده است، شاید هم یک روسی به نام میخاییل، یا مثلا یک سرخ پوست به نام موهی

از محدودیت‌ها و شکست‌های زندگی‌ات نترس!مطمئن باش هر شکستی، مقدمه‌ی پیروزیِ تو، و هر محدودیتی، پُلی‌ برای ارتقای دنیای توست.
- ساموئل مورس، پیام بیماری همسرش را دریافت کرد؛ اما به قدری دیر که وقتی به بالین او رسید که از دنیا رفته بود. این نقاش و مخترع آمریکایی، از روند کُند انتقال پیام، به شدت خشمگین شده‌بود؛ او کمی بعد از این واقعه، تلگراف را اختراع کرد!
- جان کوم، نتوانست از آمریکا با پدرش در اوکراین تماس بگیرد چون استطاعت مالی آن را ند
در زندگی نامه کارل فردریش بنز اینگونه آمده است که: ۱۷۰ سال پیش، ۲۵ نوامبر سال ۱۸۴۴ کارل بنز مهندس و مخترع مشهور آلمانی در شهر کارلسروهه آلمان متولد شد. فقط ۲ سال داشت که پدرش را از دست داد، بعدها به یاد پدرش، نام خود را به کارل فردریش بنز تغییر داد. نبود پدر، خانواده کارل فردریش را با مشکلات زیادی روبرو کرد و مخارج زندگی توسط مادرش به سختی تأمین می‌ شد. با وجود اینکه از نظر مالی به شدت مشکل داشتند، اما مادر کارل بنز روی تحصیل فرزندنش حساس بود و
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
توماس آلوا ادیسون مخترع، مهندس، دانشمند و کار آفریت آمریکا بود. او وسایل زیادی را طراحی و اختراع کرد که مهمترین آن ها ساخت لامپ رشته ای است. زمانی که ادیسون در مدرسه درس می خواند مدیر او فکر می کرد او فردی بی عرضه است و او را از مدرسه بیرون کرد. ادیسون در طول تمام زندگی خود 2500 اختراع را در آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان به نام خود به ثبت رساند...
ادامه مطلب
عذاب وجدان یقه ام را گرفته و نمیگذارد خواب به چشمانم راهی شود.
امروز برخلاف تمام این سال ها،برخلاف تمام خودخوری ها،فریاد زدم!
خنده های هیستریک و جیغ های بنفش معجون مزخرفی بود،انقدر مزخرف که نتوانستم هضمش کنم و الان تمام آن لحظات را نشخوار میکنم و خودم را لعنت.
از خانه زدم بیرون تا بیشتر از این طوفانِ خشمم خرابی به بار نیاورد،دوست داشتم وسط خیابان بنشینم و زار بزنم،عزاداری کنم برای خودی که زیر تمام این فشارها چیزی ازش باقی نمانده،عزاداری کن
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
با مطالعه تاریخ علوم و اختراعات و اکتشافات می بینیم که جمعی از دانشمندان بشر، سالیان دراز زحمات طاقت فرسایی کشیده اند و انواع محرومیتها را تحمل کرده تا بتوانند اختراع و اکتشافی کنند که باری از دوش همنوعانشان بردارند. اما سوال مهم اینجاست که اگر این مخترعان کافر باشند آیا پاداش اخروی دارند و به بهشت می روند ؟!
صراحتا می گویم: خیر، طبق برداشت من از قرآن، پاداشی ندارند و به جهنم می روند و در ادامه مطلب با مستندات قرآنی به اثبات این حرف می پرداز
چگونه یک مخترع شویم؟ کارهایی که برای تبدیل ایده به اختراع باید انجاد دهیم
چگونه ایده های خود را به اختراع تبدیل کنیم؟
چگونه از راه تجاری سازی ایده و اختراع خود کارآفرین شویم؟
آیا از مزایایی مخترع بودن و داشتن اختراع ثبت شده اطلاع دارید؟

از گذشته این تصور غلط وجود داشته است که افراد مخترع، مادرزاد مخترع به دنیا آمده اند!
بعد از مطرح شدن این جمله اولین چیزی که به ذهن من می رسد این است که این هم یک بهانه است برای تلاش نکردن! معتقدم به ازای هر ا
دیزل ژنراتور
همیشه از فکرمان می گذرد که دیزل ژنراتور چیست و چگونه ساخته شده است
ریشه لغوی دیزل برگرفته از مخترع و مهندس آلمانی رودلف کریستیان کارل دیزل که در سال 1958 میلادی دیده به جهان گشود وی در سال 1880 میلادی پس از گذرراندن دوره های تحصیلی و آموزشی و کسب بالا ترین افتخارات دانشگاهی فارق التحصیل شد او توانست در سال 1892 میلادی پس از چهارده سال سعی و کوشش شبانه روزی، نوع خاصی از موتور احتراق داخلی را ثبت اختراع کرد و به همین خاطر به احترام این م
ژوئن امسال «جین مونستر» یکی از مدیران اسبق مرکز «وال استریت» اعلام
کرد عینک هوشمند اپل مجهز به فناوری واقعیت افزوده (AR) سال 2020 میلادی
وارد بازار می شود و این محصول گسترده‌تر از گوشی هوشمند آیفون بازار جهانی
را در دست می‌گیرد.
این تحلیل‌گر در حالی پیش‌بینی‌های خود را منتشر کرد که «الکس کیپمن» مخترع عینک هوشمند
«هولولنز» و «دونا ساکار» مدیر مرکز «ویندوز اینسایدر» مایکروسافت هم
پیش‌بینی مشابهی را انجام دادند. هر دو این افراد با مون
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
دانلود نمونه طرح جابر راه آهن همراه با کارنما
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود نمونه طرح جابر راه آهن
این مجموعه طرح جابر شامل: تحقیق زمینه ای طرح جابر ، نتیجه گیری طرح جابر ، مساله طرح جابر ، منابع طرح جابر، دفتر کارنما طرح جابر دانلود نمونه طرح جابر راه آهن
پوستر های نمونه طرح جابربن حیان راه آهن
تابلوی نمایش نمونه طرح جابربن حیان راه آهن
مطالب علمی آموزشی در باره نمونه طرح جابربن حیان راه آهن
قسم
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب

دسته بندی انواع سازها 
گیتار
یک ساز باستانی است که قدمت آن به   4600 سال قبل بر می ‌گردد. نظرات مختلفی در مورد تاریخچة آن وجود دارد.عده ‌ای اعتقاد دارند که گیتار از مصر سرچشمه گرفته و عده ‌ای منشأ آن را یونان می‌ دانند. یک سری هم معتقدند که پسوند تار در نام گیتار می‌تواند موید این باشد که گیتار سازی ایرانی است؛
ویولون
دربارة ویلن نیز نظرات مختلفی وجود دارد از قدمت 4900 سالة آن در هند گرفته تا تکمیل ساز تک سیم رباب عربی و تبدیل آن به ویلن
لنز رتروفوکال : ، یا لنز وارونه‌کانون، نوعی  لنز واید انگل
است، که  به شیوه  معکوس پیکربندی یک لنز تله فوتو تولید می شود. این لنز
توسط پیر آنژنیو در سال ۱۹۵۰ میلادی در کشور فرانسه اختراع گردید و هنوز هم
در فرانسه این  دوربین عکاسی رابه‌ احترام نام مخترع آن، رتروفوکال آنژنیو می گویند.
یک
لنز تله فوتو از دو گروه  عدسی  محدب و مقعر که رو به روی هم قرار می
گیرند ساخته می شود. این مکانیزم سبب کم شدن فاصله نخستین عدسی لنز با صفحه
حساس عکاسی می
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
فردی (یا افرادی) به نام مستعار ساتوشی ناکاموتو با اختراع یک شیوه اثبات کاری در شبکه همتا به همتا، راهی نو و جایگزین برای سیستم های مالی آنلاین پیشنهاد کرد. بیت کوین یک نوآوری جدید اینترنتی هست و توسط کاربرانش در حال توسعه است.
بیت کوین اولین پیاده سازی مفهوم ارز سری است که اولین بار در سال 1998 توسط وی دای توصیف شده بود و بیان می کرد که این مفهوم، نوع جدیدی از پول است که برای کنترل تولید و تراکنش های روی آن، به جای یک مرجع مرکزی، از رمزنگاری استف
درباره تاریخچه ساخت مایکروفر  چه می دانید؟
در میان لوازم خانگی، امروزه تقریبا در هر خانه ای یک مایکروفر وجود دارد. این دستگاه نه تنها در پیش برد سریع تر روند آشپزی بسیار کمک می کند بلکه این امکان وجود دارد که طبخ برخی از غذاها با این وسیله انجام شود. جالب است بدانید که از بعد از ساخت مایکروفر حامیان محیط زیست تبلیغات زیادی را در استفاده از این دستگاه به عمل آورده اند چرا که معتقدند در عصری که سوخت های فسیلی به سمت نابودی می رود استفاده از ما
الیاس مک کوی مخترع قرن نوزدهم آفریقایی آمریکایی بود که بیشتر به دلیل اختراع دستگاه های روغن کاری مورد استفاده در کارآمدتر قطارها شناخته می شد.چه کسی الیاس مک کوی بود؟الیاس مک کوی در پدر و مادرانی که از برده داری فرار کرده اند در کانادا متولد شد. مک کوی در نوجوانی به عنوان مهندس در اسکاتلند آموزش دید. وی که نتوانست موقعیت مهندسی در ایالات متحده پیدا کند ، وی مشغول به کار در راه آهن شد و متعاقباً دستگاه روانکاری را اختراع کرد تا عملیات راه آهن
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
شرکت عناب سازان شاینا شرق بیرجند به عنوان اولین تولید کننده حبه عناب و مخترع این محصول در کشور می باشد که توانست با استفاده از دستگاه ها و نیروی انسانی، حبه عناب را در طعم های مختلف تولید و روانه بازار نماید. در فرآیند تولید حبه عناب برای آسیاب نمودن عناب خشک و هسته داخلی آن از دستگاه استفاده می شود تا بتوان پودر حاصل از آسیاب را در قالب های مخصوص ریخته و برای ادامه فرآیند مورد استفاده قرار داد. شاید شما خواننده گرامی بدنبال دستگاه تولید کنن
در جریان یکی از ماموریت های جانبی جذابی که طی آن روایت غریبه ای را دنبال می کنید به اسم A Bright Bouncing Boy، آرتور با رباتی زنگ زده و شکسته ملاقات می کند. مثل بسیاری از مواردی که در این مطلب خواهید دید، RDR2 ایده تداخل زمان و تکنولوژی با دنیای غرب را دستمایه شوخی کرده تا به جای مشاهده گاومیش های آمریکای شمالی در میان برف های کوهستان با رباتی اندروید مانند مواجه شویم. برای پیدا کردن این آدم آهنی مفلوک در مرحله نخست باید ماموریت یاد شده را با ملاقات سازن
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
به استادم گفتم بیا یک ساعتی حرف بزنیم او هم قبول کرد.اول درباره تحقیقات اخیرش درباره سرطان گفت و بعد هم از عرفان سرخپوستی برایم حرف زدگفتم چند تا توصیه و راه حل به من بده که خیلی از دست این روزهایم کلافه ام گفت بنویس.اینها هم توصیه هایش با پاره ای توضیحات:
ادامه مطلب

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
 شاید بتوان گفت از زمانی که کامپیوتر ها وارد زندگی افراد شده اند شکل زندگی انسان ها به شدت تغییر کرده است و زندگی به سمتی رفته است که محاسبات دقیق و گرافیک بالا توانسته است جای زندگی واقعی افراد را به شدت پر کند.
یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر است. افراد زیادی مایلند در این رشته تحصیل کنند و در شغل های مختلف و بسیار متنوعی که مربوط به آن است شاغل شوند. با پرشین وی همراه باشید تا درباره رشته کامپیوتر و آینده شغلی آن در ایران بی
#شهید_نوشت سخن شهید مهدی لطفی درباره ❤ عشق  ❤… در تاریخ ۱۷ محرم سال ۱۳۷۸ متن : اینکه من از این آمدنها و رفتنها یک چیز را فهمیدم که انسان فقط باید به ❤عشق❤ سه چیز زندگی را ادامه دهد ، والغیر ولا غیر : اول : ❤خود انسان❤ است که عشق انسان به خود …
نوشته سخن شهید لطفی نیاسر درباره عشق اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
تفال مخترع ظروف نچسب ، نه تنها ظروف آشپزی بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است. به واسطه دستاوردهای نامحدود و رشد پیش‌بینی شده ، تفال همواره در تولید لوازم نچسب آشپزی در جهان نوآور بوده و در ساخت زودپزها ، کتری‌ها ،اتوهای بخار و سرخ کن‌ها نیز پیشگام بوده است. ابتکار و نوآوری تفال در ارائه محصولات برقی آشپزی،غذاسازها و ترازوها پایانی ندارد. تفال در بدو تاسیس همواره تمام تلاش خود را معطوف نیازهای مشتریان نموده و این نیا
صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....
درباره ما
چارتر دوران (گروه فارس گشت) با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری : لحظه آخری و ارزان را راه اندازی نمود.در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با شماره تلفن های اعلام شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید.
تاریخچه دیگ بخار:
جیمز وات را می توان مخترع اصلی ماشین بخار دانست که یکی از چهرهای سرشناس انقلاب صنعتی بوده . سازنده اصلی ماشین بخار الکساندریا در قرن اول میلادی بود . در سال 1698 ساوری ماشینی شبیه به ماشین بخار الکساندریا ساخت برای تلمبه کردن آب و در نهایت در سال1712 نیوکمن مدل پیشرفته تر ماشین بخار را ثبت کرد ولی جیمزوات در سال 1764 در حالی که در حال تعمیر یک ماشین بخار نیوکمن بود توانست با ایجاد یک محفظه جداگانه تراکم بخار و همچنین عایق بندی و ...
شرکت نوین سازان پاسارگاد اولین مخترع سیستم تشخیص مواد منفجره با عملکرد 0 و 1 در کل جهان. سیستم تشخیص مواد منفجره مجموعه دانش بنیان نوین سازان پاسارگاد در 3 مدل طراحی و تولید گردیده است :
سیستم تشخیص مواد منفجره نفر رو
سیستم تشخیص مواد منفجره خودرویی
سیستم تشخیص مواد منفجره کانتینری
سیستم تشخیص مواد منفجره، بر خلاف سیستم های ایکس ری قادر است تمامی انواع مواد احتراق زا و مواد منفجره اعم از انواع باروت، تی ان تی و ... را تشخیص داده و دارای دقت بسی
گرت مورگان کی بود؟تنها با تحصیلات ابتدایی ، گرت مورگان ، در 4 مارس 1877 در کنتاکی متولد شد ، فعالیت خود را به عنوان مکانیک چرخ خیاطی آغاز کرد. وی در ادامه به اختراع چندین اختراع از جمله دستگاه چرخ خیاطی بهبود یافته و سیگنال راهنمایی و رانندگی ، محصول صاف کننده مو و دستگاه تنفسی پرداخت که بعداً طرح مورد نیاز برای ماسک های گاز WWI را فراهم می کند. این مخترع در 27 ژوئیه 1963 در کلیولند ، اوهایو درگذشت.
اوایل زندگیگرت مورگان در 4 مارس 1877 در پاریس ، کنتاکی

انسان، مربی خود
انسان یک فلز یا یک سنگ گران قیمت نیست که او را به دست یک صنعتگر ماهر بدهیم و همه آرایش و پیرایش او را از آن صنعتگر بخواهیم،
⤵️ انسان‏ یک گیاه نیست که او را بدست باغبان بسپاریم و فقط باغبان را مسئول همه‏ چیز او بدانیم،
 ⤵️انسان از آن جهت که انسان است علاوه بر قوای نباتی و احساساتی حیوانی، دارای قوه عقل و اراده است، عقل و اراده نمی ‏گذارد که‏ صد در صد تابع عوامل خارجی باشد، مانند یک فلز و یک سنگ تابع حرکات‏ دست یک صن
درباره مها
درباره ما ،مجموعه‌ مها متشکل از یک تیم حرفه ای ومتخصص چند سالی است که درزمینه ی تبلیغات مجازی و آفلاین فعالیت دارد.
این مجموعه سعی دارد با ارِائه ی خدمات تبلیغاتی  با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و متناسب با شغل شما عزیزان به پیشرفت شغلی و در نتیجه پبشرفت جامعه کمک کند.
شما عزیزان در همه ی زمینه های تبلیغاتی که شرکت مها در آنها فعالیت دارد می توانید با مشاوره ی رایگان از کیفیت و هزینه ی خدمات ما اطمینان حاصل کنید و بعد از آن با این مجموع
بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که ما برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نداریم.تفاوت اصلی بیت کوین با ارزهای سنتی غیرمتمرکز بودن آن است. بیت کوین روی یک پایگاه داده غیرمتمرکز به اسم بلاک چین فعالیت می کند.
مخترع بیت کوین په کسی است؟
مخترع یا توسعه دهنده بیت کوین، فردی (یا افرادی) ناشناس به اسم ساتوشی ناکام
در روز دوم اختراع و گالری محصولات جدید (INPEX) در سالن نمایش در مرکز همایش های دیوید لارنس شلوغی و شلوغی زیادی مشاهده شد. در کنار همه غرفه داران و شرکت کنندگان ، امشب یک نمایش با جی لنو برگزار شد و شرکت هایی مانند Hasbro ، Irwin Tools و Tupperware در حال تحقیق در مورد ایده ها برای افزودن به خطوط تولید خود بودند. البته جذابیت اصلی و علت این رویداد ، خود اختراعات بود. امروز توانستم توافق خوبی را ببینم. در اینجا نمونه ای وجود دارد:Traybilizer (TM) اختراعی است که به منظور
در حالت عادی:_بچه کجایی؟_فلان جا!_عاقا من عاشق فلان جام!حالت دوم:_بچه کجایی؟_قزوین!!_قزویییین[یک متر فاصله میگیرد :| ]عاقا درباره همه شهرا یه چی میگند درباره ماهم میگند دیگه,شماها چرا باور میکنید:|+مبهم؟!خدایی یه ایمیلی چیزی بده بعد برو,بیمعرفت بازی درنیاریا++ در راه‌آهن^^
 ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود 
 نی نام زما و نی‌نشان خواهد بود 
 زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل 
 زین پس چو نباشیم همان خواهد بود 
هیچ فکر کردین اگه نبودیم چی میشد؟ قطعا هیچی دنیا همینی که هست می موند. چند وقت پیش یه توئیت دیدم نوشته بود کهکشان در زمان زنده بودن شما و یه کپی از همون عکس با کپشن کهکشان بعد از شما به زبون بی زبونی گفت اگه باشید یا نباشید اگه مثل هیتلر یا چنگیزخان مغول فلان قدر آدم بکشید یا اگه مثل گاندی یا مخترع قلب مصنوعی فلان
اولین وبلاگ توسط "تیم برنرزلی (مخترع وب ) ایجا د شد، تعداد وبلاگ ها در ابتدا بسیار اندک بود تا اینکه در سال 1999 با راه اندازی چندین سرویس رایگان تعداد وبلاگ نویسان افزایش یافت. تا اواسط 2000، بیش از یک هزار وبلاگ ایجاد و این رقم تا 2002 به بیش از نیم میلیون رسید.
تاریخچه وبلاگ نویسی در ایران به 16 شهریور 1380 باز می گردد. روزی که سلمان جریری اولین وبلاگ فارسی را بر سوی صفحه اینترنت قرار داد. حسین درخشان در مهر ماه 1380 در مقاله ای که در روزنامه حیات نو، به
با ورود حبه عناب به بازار افراد زیادی بدنبال این بوده و هستند تا با طرز تهیه حبه عناب یا به اصطلاح حبه قند شکل عناب آشنا شده و بتوانند آموزش اینکار را فراگیرند تا در خانه و یا محیط کارگاهی حبه عناب تولید نمایند. در ابتدا بهتر است بدانید این محصول برای نخستین بار در بیرجند به مرحله تولید و به عبارتی ثبت اختراع برای آن صورت گرفته است از این رو می توان گفت روش اصلی و ابتدایی و به نوعی حق مالکیت آن در اختیار شخص مخترع آن می باشد. در ویدئویی که در اد
پاورپوینت درباره ساز چنگ
دانلود پاورپوینت درباره ساز چنگ، در 12 اسلاید. پیدایش چنگ از پیدایش کمان نشأت گرفته است. در اثر تیراندازی، زه مرتعش می شده و صدای کمی به گوش می رسیده است. چنگ های اولیه شبیه کمانی از نی و چوب بوده که زهی میان آن کشیده شده است. چنگ ها از قدیمی ترین ادوات موسیقی در جهان است و اولین چنگ ها از ایجاد ...
نام من قرآن است: پاسخ به سؤالات کودکان درباره بهترین کتاب دنیا.

نام من قرآن است : غلامرضا حیدری ابهری، نشر پیام آزادی
معرفی:
من یک کتاب آسمانی ام، حرف های من حرف های خداست، من بهترین کتاب دنیا هستم، نام من قرآن است.چقدر مرا میشناسی؟آیا می دانی که چرا خدا مرا فرستاده؟آیا میدانید که من، از قدیم تا الان تغییر کرده ام یا نه؟درباره قصه های من چه میدانی؟ چرا خدا این قصه ها را گفته است؟آیا میدانی چرا مردم مرا می‌خوانند؟ خواندن من چه فایده ای دارد؟
ورزش ترامپولین چیست وچه فوایدی دارد 

ترامپولین به بازسازی استخوان ها کمک می کند‎

ترامپولین چیست ؟ ترامپولین(TRAMPOLINE)
در لغت به معنی بلند و محکم پریدن است و در عام با نام تشک پرش درجا و  یا
جامپینگ شناخته میشود. این وسیله از دیرباز در جهت تقویت انعطاف و چالاکی
ورزشکاران فعال در زمینه ژیمناستیک مورد استفاده قرار میگرفته است.مخترع
این وسیله Georg Nissen  در سال ۱۹۷۱ با اختراع ترامپولین به عنوان یک
وسیله تخصصی در ورزش ژیمناستیک  و تشکیل ا
فردریک زونکن
بعضی وسایل تا چشم بازکردیم
دم دستمان حاضر بودند و برخلاف ابزارهای دیجتالی، ما را شگفت زده نمی کنند
چون وجودشان کاملا برایمان عادی است، هیچ وقت ترغیب نشدیم تا درباره شان
جستجو کنیم.
زونکن یکی از همین ابزارهاست که معمولا وقتی سردرگمِ یافتن سندی باشیم، ضرورت و اهمیتش را درک می کنیم.
زونکن از خانواده کلاسورهاست که فقط در ایران آن را زونکن می نامند. چرا؟ چون اولین بار شرکت آلمانی "زونکن" این ابزار را به ایران وارد کرد.
مخترع زونکن
 برترین ها: حتما تا امروز درباره شروین سرابی، کودک تیزهوش و توانمند ایرانی خبرهایی در روزنامه‌ها و مطبوعات کشور خوانده‌اید یا اطلاعاتی درباره او شنیده‌اید. این کودک ۲ ساله که در حال حاضر به همراه پدر و مادرش در لندن زندگی می‌کند از جمله کودکان باهوشی است که توانایی تشخیص پرچم ۱۹۵ کشور جهان را دارد و با عملکرد و کاربرد دستگاه‌های الکترونیکی مانند آی پد و آیفون آشنایی کامل دارد. این کودک ایرانی که اطلاعات قابل توجهی درباره کهکشان‌ها، اج
معرفی کاراکتر مرد آهنی، تونی استارک
 بیوگرافی
نام کامل                             آنتونی ادوارد استارک
نام مستعار                        شوالیه آهنی، هوگان پاتز، مرد قطعات یدکی، مرد کبالتی ۲، کریمسون دینامو، مرد آهنی
لقب                                   تونی استارک، سرسخت، انتقام‌جوی طلایی،  تتسوجین، مرد حلبی
محل تولد                            لانگ آیلند، نیویورک
اولین حضور                          داستان‌های تعلیق شماره ۳۹ام (مارس ۱۹۶۳)
ناشر  
زشت، زشت است؛ چه درباره‌ی تو و چه درباره‌ی همسایه‌ی تو؛ و زیبا، زیباست برای همگان؛ بنابراین زیبا را برای همه برگزین و زشت را از همه به دور دار. در آنچه اطلاع کافی نداری، سخن مگوی؛ اگرچه اندک باشد.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|

سلام دوستان 

این سایت درباره بازی محبوب اندرویدی کلش اف کلنز هستش

شما میتوانید در این سایت درباره نحوه اتک زدن در هر سطحی از تانهال تجربه کسب کنید و نکات جالب و اخبار و عکس های زیبای کلشی و م\ های قدرتمند رو به صورت کاملا رایگان کسب کنید.

سلام دوستان 

این سایت درباره بازی محبوب اندرویدی کلش اف کلنز هستش

شما میتوانید در این سایت درباره نحوه اتک زدن در هر سطحی از تانهال تجربه کسب کنید و نکات جالب و اخبار و عکس های زیبای کلشی و مپ های قدرتمند رو به صورت کاملا رایگان کسب کنید.
بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که ما برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نداریم.تفاوت اصلی بیت کوین با ارزهای سنتی غیرمتمرکز بودن آن است. بیت کوین روی یک پایگاه داده غیرمتمرکز به اسم بلاک چین فعالیت می کند.
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​
مخترع آبمیوه گیری که بود؟
در سال ۱۹۳۰ نوعی دستگاه آبمیوه گیری توسط شخصی  به نام دکتر نورمن واکر درست شد. این دستگاه بر اساس رنده و فشرده کردن میوه و سبزیجات، آبمیوه ای بدون پالپ درست می کرد. در اواسط دهه ۱۹۵۰ نخستین دستگاه آبمیوه گیری تولید شد. این دستگاه آبمیوه گیری بسیار سریع و داغ بود و حرارت بالای آن سبب از بین رفتن پروتئین و آنزیم میوه و سبزیجات می شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
ا
درباره اینکه همه چی اونشب با شنیدن یه جمله و یه حرف و بعدش کلی بحث و اخم فروریخت و تموم شد مطمئنم ولی درباره بعدش و اینده ش و بعدش و بعدترش اصلا مطمین نیستمچون افکارم جسته گریخته ان لحظه ای ان محو ان کمرنگ ان...هنوز موندم بین بد و بدتر و رفتن و موندن یجورایی رو محاسبات ریاضی زندگی نمیکنم زندگیم بستگی ب حالم داره حالم میراند انچه را ک رواست...
ورود حبه عناب به بازار ایران باعث شد تا توجه افراد زیادی به سوی این محصول جلب شود چرا که محصولی نو و ایده ای جالب در صنعت مواد غذایی و خشکبار بود. علاوه بر آن ترکیب میوه هایی دیگر همچون سنجد در فرآیند تولید حبه عناب باعث شد تا گستردگی فروش و محبوبیت این محصول بیشتر گردد. عده ای زیادی هستن که با دیدن عناب حبه ای به این فکر می افتند تا آن را در منزل تهیه نمایند، بهتر است بدانید که تولید حبه عناب یک اختراع بوده که نخستین بار در شهر بیرجند انجام گرف
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
اتومبیل را شخص به خصوصی اختراع نکرده، بلکه این وسیله به تدریج تکامل یافته و به شکل امروزی درآمده است. صنعت اتومبیل در ابتدا به صورت چندین تجربه ی اتفاقی و به وسیله ی چند مخترع ابداع گردید ولی به طور پیوسته روی آن کار کرده اند تا به شکل امروزی درآمده است و تأثیر عمیقی در جوامع بشری داشته و دارد. اتومبیل پس از اختراع یک وسیله ی ساده بود، که در اختیار اشرافیت قرار داشت، ولی در حال حاضر، برای میلیون ها % اشتغال 1 انسان، یک وسیله ی زندگی تلقی می شود.
با سلام
سری اول لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
در پروژه و مقاله های کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای بهترین و به روز ترین
منابع می باشد آماده شد . امیدوارم که برای شما دوستان مفید باشد
با تشکر

درباره بهره وری

درباره امامت در اندیشه فارابی

درباره انگیزش پیشرفت تحصیلی

درباره معنویت و سازمان

درباره توسعه ورزش

درباره توانمندسازی کارکنان

درباره جو سازمانی

درباره رسانه

درباره مهارت
روز خیلی خوبی بود!از لحاظ کاری منظورمه!
خیلی چیزا درباره حوزه کاریم ( ادویه جات متمرکز رو فلفل قرمز ) یاد گرفتم!
چه دنیای بزرگیه این تجارت و چه آموزگار مقتدریه!شاید تا تجربش نکنید حسم رو خوب متوجه نشید! 
بهترین معلم شما مشتریاتون هستن!اینو به عینه هرروز دارم تجربه می کنم.
خاک تجارت خوردن یعنی خرد شدن پیش مشتریات به بهای یادگیری تجربه های جدید..
تجربه هایی که شاید شما رو از تاجر تازه کار تبدیل به تاجر واقعی کنه...
شاید براتون جالب باشه ۹۹٪ کار من
کنکور را می بینم  که با فاصله ی دو سال با من ایستاده است
با آن لبخند اعصاب خوردکن
و با غرور
با نگاه بی شرم و شرور
و سری که پر از سوداست
و پر از آرزو
آرزوی خانه نشین کردن نوجوانانی که آینده سازان کشورند
آرزوی تک بعدی کردنشان
آرزوی وفق دادنشان با جزوه نویسی، حفظ کردن نکته های تستی و فرمول های طولانی و عجیب و غریب جای فهمیدن مطلب درسی با عشق و علاقه، حفظ کردن به جای درک کردن، خواندن نه برای فهمیدن و فقط و فقط برای کنکور
فقط برای کنکور
کنکور، همان ک
با سلام
سری دوم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره ارزیابی عملکرد

درباره بازاریابی خدمات

درباره هوش فرهنگی

درباره هوش سازمانی

درباره ارزش ویژه برند

درباره بازارگرایی

درباره روابط ایران و سوریه

درباره سیستم بانکداری نوین

درباره نظ
با سلام
سری سوم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره نام تجاری

درباره تربیت شهروندی

درباره نظریه های جو سازمانی

درباره تصویر سازمانی

درباره سرمایه انسانی

درباره نظریه های ارتباطی

درباره رهبری موثق

درباره معنویت و سازمان

درباره روان
درباره مها
درباره ما ،مجموعه‌ مها متشکل از یک تیم حرفه ای ومتخصص چند سالی است که درزمینه ی تبلیغات مجازی و آفلاین فعالیت دارد.
این مجموعه سعی دارد با ارِائه ی خدمات تبلیغاتی  با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و متناسب با شغل شما عزیزان به پیشرفت شغلی و در نتیجه پبشرفت جامعه کمک کند.
شما عزیزان در همه ی زمینه های تبلیغاتی که شرکت مها در آنها فعالیت دارد می توانید با مشاوره ی رایگان از کیفیت و هزینه ی خدمات ما اطمینان حاصل کنید و بعد از آن با این مجموع
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین، در 19 اسلاید. ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها